Yönetimden Mesaj

Elasoft Yönetim Kurulu Başkanından Mesaj

Home Yönetimden Mesaj

Elasoft Yazılım şirketi olarak tüm faaliyet alanlarımızda fikirlerimizi ve projelerimizi daima geleceğin akıllı dünyası üzerine şekillendirerek en üst düzeye taşıyabilmek üzerine kurulduk.

Gerçekleştirdiğimiz şirket birleşmeleri ve satın almalarının da verdiği mutlulukla güçlenerek, alanında uzman ve dinamik çalışanlarımız ile daha yüksek hedeflere, daha kararlı bir şekilde yürüyoruz. İlerleyen zamanlarda  geçmiş yıllara dönüp baktığımızda, yenilikleri takip etmiş, rakip firmalarımız arasında fark yaratmış ve en güncel, gelişmiş ürünler sunan bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyor ve yaşamaya devam edeceğimize inanıyoruz. Başarılı işlere imza atmamızda, bizim hayallerimiz kadar sizin de hayallerimize ortak olmanızın etkisi var.

Misyonumuz sunduğumuz hizmetler, ürünlerimiz, çalışanlarımız  ve  markamızı daha da geliştirmeye devam ederek gelişen ve inovasyona uğrayan teknoloji dünyasına  katkı sağlamak.

Kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Bu yolda, yoğun, araştırmacı, özverili çaba ve katkılarından dolayı profesyonel çalışanlarımıza, verdikleri destek ve bu nedenle duydukları güven için müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.


                                                                    ALİ HACIOĞLU

                                             YÖNETİM KURULU BAŞKANI