Yönetimden Mesaj

Elasoft Yönetim Kurulu Başkanından Mesaj

Home Yönetimden Mesaj

Elasoft Yazılım şirketi olarak tüm faaliyet alanlarımızda fikirlerimizi ve projelerimizi daima geleceğin akıllı dünyası üzerine şekillendirerek en üst düzeye taşıyabilmek üzere faaliyete başladık.

Gerçekleştirdiğimiz şirket birleşmeleri ile güçlenerek, alanında uzman ve dinamik çalışanlarımız ile daha yüksek hedeflere, daha kararlı bir şekilde yürüyoruz. Yenilikleri takip eden, rakip firmalarımız arasında fark yaratan ve en güncel, gelişmiş ürünler sunan bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başarılı işlere imza atmamızda, bizim hayallerimiz kadar sizin de hayallerimize ortak olmanızın etkisi var.

Misyonumuz; sunduğumuz hizmetler, ürünlerimiz, çalışanlarımız ve markamızı daha da geliştirmeye devam ederek gelişen ve inovasyona uğrayan teknoloji dünyasına katkı sağlamaktır.

Kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Bu yolda; yoğun, araştırmacı, özverili çaba ve katkılarından dolayı profesyonel çalışanlarımıza, verdikleri destek ve bu nedenle duydukları güven için müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve diğer tüm paydaşlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ülkemizde sağlığın, başarının, mutluluğun eksik olmadığı, milletimizin birlik ve beraberlik içinde yaşayacağı yeni bir yıl geçirmesini temenni ediyor, 2023 yılında üniversitenizin başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmesini diliyoruz.


                                                                    ALİ HACIOĞLU

                                             YÖNETİM KURULU BAŞKANI