İstatistik Bilgi Sistemi

Home İstatistik Bilgi Sistemi
İSTATİSTİK

Bilgi Sistemi

İstatistik Yönetimi Bilgi Sistemi, Üniversite Bilgi Yönetim Sistemi kapsamındaki tüm modüllerden otomatik çekilen verilerin tablolar ve grafiklerle görüntülenebildiği bir sistemdir.

Bilgiler gruplar halinde üst grup ve alt grup başlıklarında toplanmış ve veriye yıl bazlı çok hızlı erişim sağlamaktadır.

Üniversite üst yönetimi veya dış paydaşlarla paylaşılabilen bu veriler iş zekası için de çok değerli çıkarımlar sunmaktadır.

 

Team07

İl Bazında Öğrenci Sayılarını harita üzerinden görüntüleyebilir, Personelin hizmet süresine , yaş aralığına , cinsiyetine göre akademik ve/veya idari personellerinin fakülte bazlı ya da idari birim bazlı sayılarına ulaşılabilir.

Aktif Birimlerdeki öğrenci sayılarına öğrenim türüne göre alabilirsiniz. Üniversitenin arsa bilgilerinden, derslik sayısına, yemekhane de günlük yenen yemek adetine kadar tüm ayrıntıyı alabilirsiniz.

dot6

Uygulama İçin

Bilgi Almak İstiyorum

Uygulamalarımız için bilgi talebi oluşturabilirsiniz sistemdeki arkadaşlar size tüm uygulamalarımız için detaylı bilgi içeren bir e-mail oluşturup gönderecekler.

    circle10