Yhs - Yemekhane Hizmetleri Sistemi

Home Yhs – Yemekhane Hizmetleri Sistemi
YHS

Yemekhane Hizmetleri Sistemi

Ödeme ve para yüklemelerinin öğrenci ve personel kimlik kartları üzerinden yapılabildiği bir yapıda geliştirilmiştir. Yazılım, personel ve öğrenci yemekhanelerini aynı yapıda yönetebilmekte, tek bir noktadan personel ile öğrenci satışı yapılabilmektedir.

Yazılım sabah, öğle ve akşam öğünlerini ayrı ayrı takip edebilmekte ve raporlayabilmektedir.

Personel ve öğrenci yemekhanelerinde ücretli, ücretsiz(burslu) olarak ayırt edilebilmesini ve bu durumun raporlara yansıtılmasını sağlamaktadır.

 

Yazılım haftalık olarak yemekhanenin üreteceği yemek sayılarını gün gün ya da toplu olarak raporlayabilmektedir.

Yazılım, personel ve öğrenci yemekhanelerinde yapılan satışların istenilen tarihte hesap sonlandırma ve sonlanan hesapların geriye dönük raporlanmasını sağlamaktadır.

 

Sistem elektrik ve internet kesintilerinin olmasına karşı online ve offline olarak çalışabilen bir özellikte geliştirilmiştir. Bu sayede sistemde oluşabilecek duraksamalarının önüne geçilmektedir. 

Team07

Kullanıcılar para yükleme işlemlerini sanal pos aracılığıyla kendilerine sunulan arayüz ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler.

Devlet memurları kanununda ki yemek yardımı maddesini kapsamaktadır.

Üniversite bünyesinde ki Spor alanlarının (Halısaha, basket sahası, tenis kortu, fitnes, vb.) rezervasyon ve ödeme işlemlerinin yapıldığı uygulamadır.

Uygulamanın sistem üzerinden rezervasyon işlemleri saatlik, seans ve günlü dilimler halinde yapılabilmektedir.

Sistem yöneticisi bütün alanları kontrol edebilmekte ve bu alanların giriş çıkışlarını, dolu boş saatleri ilgili filtrelerden geçirip dönemsel veya dinamik olarak raporlayabilmektedir

 Resimlerle ilgili kısa fotolar:

Menü: Yemek menüleri tanımlanabilir.Bİrden fazla yemekhaneye kopyalanabilir ve servisler vasıtası ile tüm harici web siteler ile paylaşılabilir

Para Yükleme: Arayüzlerden kart gerekmeksizin para yükleme işlemi yapılabilir. Ayrıca sanal pos ile online para yüklemesi de yapılabilmektedir.

Bir kimlik kartından birden fazla bütçe bakiyesi tutulabilir.

Rezervasyon: Tüm rezervasyon yapılabilen mekanlar için ekranlar mevcuttur. (halı saha ,tenis kortları vs)

 

Tüm rezervasyonlar online bakiye düşürülerek gerçekleştirilebilir. İlgili gün saat veya haftalar kapatılıp açılabilir.

dot6

Uygulama İçin

Bilgi Almak İstiyorum

Uygulamalarımız için bilgi talebi oluşturabilirsiniz sistemdeki arkadaşlar size tüm uygulamalarımız için detaylı bilgi içeren bir e-mail oluşturup gönderecekler.

    circle10