İnsan Kaynakları

Home İnsan Kaynakları
hm7-img
İşe Alım Süreci
 

İhtiyaçlarımız ve kadromuzun gereksinimleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar neticesinde en uygun adayı seçmek işe alım politikamızın temelini oluşturmaktadır. 

 

  • Uygun görülen adaylar ön mülakata davet edilir. Ön mülakatta yeterli görülen adaylar, ilgili bölüm müdürü görüşmek üzere 2. kez şirketimize davet edilir.
  • Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları başkaca pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında tutulur ve takip edilir. Tüm adaylara süreç hakkında geri bildirimde bulunulur.
  • Belirlenen kriterlere uygun ve mülakat süreçlerini başarı ile tamamlayan adaylar ile karşılıklı görüşmeler yapılarak resmi iş teklifinde bulunulur.
  • Şirketimize yapılan tüm başvurular gizli tutulmaktadır.
Elasoft'a Merhaba

Her çalışanımız için işe ilk girdiği andan itibaren  şirketimizin kültürünü, organizasyon yapısını ve iş akışını anlatan, kişilerin ilk günlerinde şirkete daha kolay adapte olabilmelerini sağlayan  programlar verilmektedir

Çalışanlarımızın, sunmuş oldukları performansları değerlendirmek, yöneticileriyle gelecek dönemin iş hedeflerini belirlemek ve eksikliklerin belirlenerek en kısa sürede çözümlemek amacıyla yılda bir kez performans değerlendirmeleri yapılmaktadır.

Performans Değerlendirmesi
Kariyer Planı

Her performans değerlendirmesi sonrasında kariyer planlaması yapılarak çalışanlarımızın hedefleri ve beklentileri bir kez daha gözden geçirilmektedir.

Şirketimizin koyduğu yüksek hedeflere ulaşabilmek, ihtiyaç duyulabilecek yetkinlik ve nitelikler, Elasoft tarafından çalışanlarına sunulan eğitim olanaklarıyla  sağlanmaktadır.

Eğitim Olanakları