Yeni Bir Proje Başlat

Doğru Proje Doğru Yerde Hayata Geçirin

Home Yeni Bir Proje Başlat
Yeni Projeler

İhtiyaca Göre Yeni Projeler

İhtiyaçlarınız doğrultusunda hayal ettiğiniz projeyi doğru yerde hayata geçirmenin tam zamanı. Şimdi projenizin detaylarından oluşan bir talep başlatın, alanında uzman ekibimizi size yönlendirelim.

Bir Proje Başlatın

Yeni Proje Talebi Ön Bilgi Formu
  dot4
  Yeni Proje Nasıl İlerliyor

  Yeni Proje Oluşturulurken

  Hangi adımları izleyip yeni projeler ayağa kaldırıyoruz. 

  Bütün bu adımları aşağıda sizin için hazırladık keyifli yolculuklar.

  01
  01
  Ticari İşbirliği

  Talep ettiğiniz proje için sizlerle beraber toplantılar düzenliyoruz. Toplantıda alınan kararlar ve incelemeler sonucunda projelendirme ve yazılım algoritması oluşturuyoruz.

  02
  Proje Yönetimi

  Projede kullanılacak olan geliştirme araçlarını ve veri tabanını belirliyoruz. Proje yönetimi için gerekli personel yetkilendirmeleri yapılıyor.

  02
  03
  03
  Tasarım ve Kodlama Aşaması

  Yazılım algoritması çerçevesinde proje yönetim ekibinin back-end ve front-end geliştiricilerinin belirlenmesi sonrasında koordinasyonlu bir şekilde projeyi geliştiriyoruz.

  04
  Doğru Test Süreci

  Geliştirmenin sonucunda ortaya çıkan proje, test ekibimize yönlendirilir ve burada hatalar tespit edilir. Kullanıcı deneyimleri gibi dönüşler revize edilmek üzere back-end ve front-end geliştiricilerine aktarılır ve bu hataların düzeltilmesi yapılır.

  04
  05
  05
  Proje Sunumu

  Gerekli testler ve düzenlemelerin tamamlandığı projenin düzenlenen bir toplantıda sunumu gerçekleştirilir ve ek revizyonlar varsa proje yöneticileri tarafından değerlendirilir. Daha sonra yeni bir toplantı tarihi belirlenir ve proje son onayını alır.

  06
  Proje Yayımlanması

  Proje sunumu sonrasına onay alan proje istenilen tercih doğrultusunda BTK onaylı sunularımızda yayımlanır veya ilgili platformlara yüklemeleri gerçekleştirilir.

  07
  Güncelleme

  Toplantılarda belirlenen güncelleme taleplerini gündeme alıyor ve proje yayım sonrası sizleri yalnız bırakmıyoruz güncelleme ve geliştirmeye devam ediyoruz.